Říkají o nás
„Je skvělé, když děti mohou samy objevovat a nacházet řešení. ScioŠkola podporuje aktivitu, rozvíjí myšlení, vede k samostatnosti. Baví nás pozorovat, že dcerka se v ní často učí, aniž by si to vůbec uvědomovala.“
Šárka a Jan Šavrdovi
ScioŠkola Praha 4
„To, co jsme se učili ve škole my, je už zastaralé. Jsme rádi, že na ScioŠkole se naše děti učí úplně jiné, pro budoucnost užitečnější věci – vyhledávat a třídit informace, kriticky je hodnotit, spolupracovat a pružně reagovat na změny.“
Pavel a Blanka Kulišťákovi
ScioŠkola Praha 6
„Od školy čekám, že nezabije aktivitu dětí, ale že ji naopak bude rozvíjet. To vyžaduje kreativní pedagogický přístup a ochotu experimentovat. Obojí na ScioŠkole najdete.“
Pavlína Dravecká
ScioŠkola Praha 4
„Pro mě jsou ve škole důležitější věci než osnovy – jaké tam jsou mezilidské vztahy, jestli se tam děti těší, jestli jsou spokojené. A ve ScioŠkolách to vidí podobně.“
Karolína Jelínková
ScioŠkola Praha 4
„Díky své pracovní zkušenosti vidím, že pro budoucí uplatnění bude naprosto zásadní umět se neustále učit a přizpůsobovat. ScioŠkola na to děti umí připravit.“
Zdeněk Čech
ScioŠkola Jihlava
Zajímá vás víc?

Máte dotaz ke
ScioŠkolám obecně?

scioskoly@scio.cz
  234 705 044 (Po–Pá 9–16)

Nebo vás zajímá konkrétní škola?

Základní školy

Střední školy

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Je vaše dítě ve stávající škole nešťastné a chcete, aby chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Kontaktujte nás a domluvíme vám schůzku s ředitelem nejbližší či vybrané školy.

Zavolejte nám na 234 705 044
(Po–Pá 9–16)