Volná místa ve ScioŠkolách

Možná hledáme právě tebe

ScioŠkoly zakládá a provozuje společnost Scio, kterou v roce 1995 založil Ondřej Šteffl, a která realizuje spoustu jiných zajímavých projektů. Tým ScioŠkol tvoří dnes již velká skupina lidí, které zajímá smysluplná práce a inovace ve vzdělávání. Jsme svobodní, kreativní a inspirativní. Rádi tě přivítáme mezi námi.

Člen vedení ScioŠkoly

ScioŠkola Zlín

Baví tě práce s dětmi i dospělými a jsi přirozený leader, který se nezalekne žádné nové výzvy? Zajímáš se o svět vzdělávání a věříš, že by to v něm mohlo fungovat lépe? Nabízíme ti práci, ve které ho spolu s námi můžeš začít měnit.

chci vědět více

Nechte nám svůj životopis, ozveme se.

Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Scio. Vaše data budou uchovány po dobu dvou let.

Koho nejčastěji hledáme

rozklikni a dozvíš se více

vedení školy

Každá Scioškola je trochu jiná a velký vliv na to má její vedení. Do vedení škol hledáme silné, inspirativní osobnosti s velkou manažerskou nebo pedagogickou zkušeností a se zápalem pro změnu ve školství. Vést ScioŠkolu znamená žít naše hodnoty - svobodu, zodpovědnost, morálku, odvahu, aktivitu a optimismus.

průvodce

Naplňuje tě práce s dětmi a máš chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáš novou životní výzvu? Je ti blízká oblast vzdělávání? Vítáš svobodu, chceš přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které bys i ty rád/a chodil/a? Pak je tu příležitost právě pro tebe.

asistent pedagoga

Zajímáš se o vzdělávání? Naplňuje tě práce s dětmi a máš chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit? Oceníš možnost podílet se na provozu školy a realizovat své vlastní nápady? Hledáš místo v takové škole, kterou by jsi sám rád navštěvoval? Pak máme práci přesně pro vás.

hospodářka

Máte rádi děti a baví vás s nimi pracovat? Je vám blízká oblast vzdělávání? Máte dobré organizační schopnosti, smysl pro pořádek a ovládáte práci s počítačem? Chcete být součástí týmu, který tvoří nový svět? Pak je to práce pro vás

Znáte projekt Atmoskop?

Podívejte se, jak hodnotí práci ve ScioŠkolách přímo jejich zaměstnanci.

Co nabízíme?

rozklikni a dozvíš se více

smysluplnou práci

Práce s dětmi ve Scio Školách je naplňující, zajímavá, ale i vyčerpávající. Spolu dětmi měníme svět vzdělávání a rozvíjíme jejich kompetence a studijní autonomii místo drcení znalostí. Děti rostou a my rosteme s nimi.

důvěru a respekt

Naše firemní kultura je založena na svobodě, respektu, ale i zodpovědnosti. Stejně jako u dětí se snažíme ,aby každý mohl realizovat své nápady a přebíral maximální možnou míru autonomie. Respektujeme se v různosti, vytváříme bezpečné prostředí.

skvělé kolegy

Do škol vybíráme lidi, kteří souzní s našimi hodnotami a skutečně je žijí. Snažíme se stavět pestré týmy složené ze zajímavých a inspirativních osobností. Učíme se od sebe navzájem

podporu a vzdělávání

ScioŠkoly podporuje tým lidí, kteří se zabývají různými oblastmi - personalistikou, právem, marketingem, administrativou i financemi. Firemní kultura je založená na neustálém vzdělávání jak vedení, tak průvodců. Všechny nováčky čeká úvodní Akademie a následně vzdělávání podle potřeb každého jednotlivce.

kreativitu a svobodu

Chceš konečně realizovat svoje nápady? Nechceš se nechat omezovat zajetými pořádky? Chceš společně s dětmi tvořit něco, co ti dává smysl? Pak je tvoje místo u nás - dostaneš maximální míru svobody, ale i zodpovědnosti.

výjezdy na jiné školy v ČR i zahraničí

Podporujeme sdílení, předávání zkušeností. Jsme síť škol spojená společným záměrem a plná kreativních lidí, kteří milují děti a učí se s nimi. Jsme v kontaktu se zahraničními inspirativními školami a často se navštěvujeme.

... a ještě

40 dnů dovolené, firemní tarif, smysluplný výdělek, ...

nabídka volných míst

Jak to u nás chodí?

1. Přečti si inzerát a pošli nám podklady podle zadání

Každá pozice si žádá něco trochu jiného. Vždycky po vás chceme CV a motivační dopis, ale úkoly se mohou lišit. ScioŠkoly jsou lákavé místo a hlásí se hodně zajímavých lidí, dej si pozor, aby tě neúplná žádost zbytečně nevyřadila.

2. Test pracovního potenciálu

Ověřuje schopnost rychle nacházet správná řešení, schopnost volby efektivní strategie při řešení problémů. Obecně identifikuje a měří potenciál k rychlému a efektivnímu učení se, rozvoji a adaptaci.

3. Assessment Centrum - setkání finalistů ve škole.

Chceme vám nabídnout možnost přijít se podívat do naší školy a zároveň vás vidět při práci s dětmi. Připravíme si pro vás různé úkoly, chceme vidět jak přemýšlíte a jak přistupujete k problémům. Zároveň je to příležitost pro vás setkat se s námi a doptat se co vás zajímá.

4. Finální rozhovor s Ondřejem Štefflem a Radou ScioŠkol. To nejlepší nakonec - možnost popovídat si s Ondřejem o ScioKompetencích a všem, co vás zajímá, sladit si noty a zjistit, zda my jsme to pravé pro vás a vy pro nás.

Jaké to je pracovat ve ScioŠkole?

V rámci webináře o svobodných firmách vám o tom poví Jon Šotola a Jan Krtička. Naši kolegové z Rady ScioŠkol.

nabídka volných míst